Investice

Co se děje s Vašimi penězi, které máte uloženy v bance na Vašem běžné účtu? Věděli jste, že banky je dále investují do akcií, komodit a fondů a vydělávají na nich v průměru až 5 % ročně.

Penze

Opravdu věříte, že se o Vás v penzi postará stát? V tom případě jste jeden z mála. Dnešní průměrná penze je 10.741,-, čím později však půjdete do penze, tím menší tato částka bude, předpokládá se, že za dvacet let by měla průměrná penze tvořit 30 % té dnešní.

Spoření

Tvořit si finanční rezervy je pravidlo staré více než 6000 let. Už staří Babylóňané se řídili heslem „zaplať napřed sobě“ a to odkládáním 10% ze svého výdělku. V dnešní době je mnoho možností jak platit sobě. Můžete investovat do akcií, dluhopisů, nemovitostí, zlata či jiných kovů, smíšených fondů, posílat dětem na stavební spoření, využívat státní příspěvky na doplňkovém penzijním spoření, dynamicky či konzervativně, anebo si jen odkládat na svůj spořící účet… Ať se rozhodnete jakkoli, pomůžeme Vám Vaše rozhodnutí realizovat, aby naplnila Vaše plány, cíle, očekávání.​

Začněte šetřit ještě dnes!