Financování bydlení

Koupě​

Možností, kde bydlet, je mnoho. Zpočátku žijeme pod křídly rodičů, po té se však dostaví potřeba se osamostatnit. V dnešní době je pro většinu lidí nemyslitelné pořídit si své vysněné bydlení za hotové peníze. V takovém případě nastává potřeba si na bydlení půjčit.


V minulosti existovala jen jedna banka, ale co dnes? Na trhu jich je více než 45! Která je nejvhodnější? Kde mi vyjdou vstříc? A za jakých podmínek?


Těmito otázkami se už nemusíte zabývat. Přenechejte své starosti s financováním nám a Vy věnujte svůj volný čas rodině, koníčkům, prostě všemu, co máte rádi.

Rekonstrukce​

Máte bydlení, ve kterém jste zažili mnoho krásných chvil, ale chce to změnu? Zdědili jste dům po prarodičích a potřebujete si jej přetvořit k obrazu svému? Rádi zahradničíte a chcete si zkrášlit zahradu, pořídit skalku, nebo Vám děti vyrostly z nafukovacího bazénku a chcete se v letních vedrech slunit u většího?

Svěřte se nám se Svými nápady a my zařídíme vše ostatní.​

Refinancování​

Máte hypotéku či úvěr na bydlení už nějaký ten pátek a na úvěrové smlouvy Vám doma sedá prach? Pojďme je společně oprášit a dát jim nový kabát. Vždyť pyšnit se můžete nejen Svým krásným bydlením, ale i výhodnými podmínkami a úrokovou sazbou díky změně, kterou za Vás rádi vyřešíme.

Začněte šetřit ještě dnes!